Немає потреби говорити, що для повноцінного розвитку дитини необхідно не тільки збалансоване харчування, комфортний сон, турбота і любов батьків, але також і фізичний розвиток. Дитячі спортивні куточки для дому можуть стати чудовою альтернативою вуличним майданчикам, тим більше, що сучасні моделі гімнастичних снарядів можна розташувати на мінімальній площі. Зупинимося докладніше про те, як правильно підібрати для дитини гімнастичне обладнання, на які нюанси слід звернути увагу.

Позитивні сторони дитячих спортивних куточків

Малята здебільшого активні, нестримно носяться по квартирі, зносячи все на шляху, вигадуючи різноманітні пригоди. Батьки, які дбають про безпеку непосид, намагаються оптимально правильно облаштувати зону для відпочинку та занять активними іграми та вправами.

Спортивний куточок у дитячій кімнаті стане чудовою зоною для активних та рухливих ігор та розваг. Він має безліч переваг:

  • можливість привчити дитину до спорту та регулярних фізичних навантажень;
  • зміцнює м'язову масу всього тіла;
  • на гімнастичних снарядах добре розвивається координація і вестибулярний апарат, витривалість і спритність;
  • постійні вправи виступають профілактикою плоскостопості та проблем зі спиною;
  • регулярні заняття фізичними навантаженнями стимулюють стресостійкість.

Багато батьків відмовляються від спортивних куточків через малу площу квартири або малий бюджет. Однак сьогодні можна придбати спортивний інвентар, який спокійно поміститься на площі 0,5-1 квадратного метра. А ціна на такі куточки є досить бюджетною.

Різновиди спортивних куточків для дітей

На ринку спортивного інвентарю для дітей можна переглянути вироби з дерева та металу. Кожен із варіантів має свої плюси та мінуси.

Дерев'яні вироби екологічні, безпечні, приємні на дотик, пружні та не ковзають.

Крім цього, дерев'яні снаряди мають невелику вагу, підходять під багато варіантів інтер'єрів, можуть бути пофарбовані в будь-який колір.

Якщо говорити про мінуси дерев'яних стін, то до них можна віднести більш швидкий термін зношування, ніж металевих.

Металеві спортивні куточки відрізняються міцністю, довговічністю та здатністю витримувати велику вагу додаткового спортивного інвентарю (кілець, канатів, турників).

Недоліками виробів з металу є неприємні відчуття для долонь через холодну поверхню снаряда.

Шведська стінка для дітей Київ представлена з різних матеріалів, а також габаритів та конструкцій (І-, Г-, Т-, П-подібні).

Купівля функціонального спортивного куточка-прекрасне вкладення у здоров'я та розвиток дітлахів!