Ваш браузер не поддерживает или отключен JavaScript! Страница не может быть показана в полном объеме!
097 703 31 78 Служба підтримки 09:00-21:00
099 954 52 16 Служба підтримки 09:00-21:00
Скористайтеся функцією «зворотний дзвінок», натиснувши на іконку внизу екрана

Набори для творчості

Підібрано: {{ html.total ? html.total : 0 }} товарів з {{ count.total ? count.total : 0 }}

Навчання дитини творчим навичкам розвиває в ньому вміння яскраво та неординарно думати, фантазувати та створювати щось нове. У майбутньому це стає фундаментом для формування креативного мислення, розвиненої координації, підприємницьких здібностей та художніх талантів.

У кожному з юних обдарувань є задатки майбутнього генія, і саме творчість дозволяє знайти та розкрити потрібну грань таланту. Самостійно обраний дитиною дитячий набір для творчості – перший крок на шляху до насиченого, яскравого та повного творення життя.

Вся різноманітність творчих ремесел в одному магазині

Важко перерахувати, скільки видів та жанрів прикладної творчості вигадано людством. Фахівці інтернет-магазину yda.com.ua постійно ретельно вивчають усі новинки в індустрії дитячих розвиваючих ігор та відбирають найцікавіші та найцікавіші для своїх юних клієнтів:

  • Набір для творчості малювання . На електронних сторінках каталогу розташовуються різноманітні комплекти для образотворчого мистецтва: картини для самостійного малювання або розфарбовування дитиною, малюнки на камінні, оформлення особистих свинок-скарбничок, створення унікальної маскарадної маски, що світиться у темряві та багато іншого.
  • Скульптурні комплекти. Діти зможуть своїми руками виліпити з гіпсу за допомогою форм улюблених героїв мультфільмів: фей та однорогів, підводних мешканців та птахів. У комплекти входять фарби, які пожвавлять підробку та магнітики, щоб повісити вироб на холодильник або в дитячій кімнаті.
  • Вітражне мистецтво. Щоб вікна в будинку заграли на сонці дивовижним калейдоскопом, можна купити набір вітражів. Невеликі композиції з різнокольорових, напівпрозорих шматочків, що зображають принцес та русалок, або придуманий малюнок самостійно – все в руках юних талантів.
  • Прикладний набір для творчості. Вишивка, в'язання, оформлення бісером, орігамі та безліч подібних видів ремесел крім того, що формують у дитини почуття прекрасного, також розвивають дрібну моторику, вчать посидючості, уважності, концентрованості та терпіння.

І це лише невеликий перелік із величезної різноманітності наборів для творчості, що пропонуються інтернет-магазином yda.com.ua.

YDA-груп - допомагаємо вибрати дитині корисне хобі

Найширший асортимент, розміщений на сайті компанії, дозволяє кожній дитині знайти найбільш підходяще та улюблене заняття, а європейський рівень сервісу – оформити та отримати покупку швидко та зручним для клієнта способом. Невисока ціна та висока якість – світ дитячих ігор від YDA Group!