Одним із найзручніших тренажерів для домашнього використання є Шведська стінка , купити яку ви можете у нашому інтернет-магазині. Займаючи мінімум місця у вашій квартирі, вона надає можливість займатися людям практично будь-яких вагових категорій та будь-якого віку. Кількість фізичних вправ, різного рівня складності, які можна виконати на шведській стінці, майже не піддається числу.

Шведська стінка підходить для занять як професійним спортсменам, так і людям, які бажають просто підтримувати свою фізичну форму.

Шведська стінка для дітей , з кільцями, сходами та канатом, чудово підійде, як малюкам, так і підліткам. Цей тренажер може не тільки замінити дитині спортзал, але також знадобиться у профілактиці захворювань опорно-рухового апарату та центральної нервової системи. Шведська стінка з додатковим набором для дітей зробить їх здоровими та щасливими.

Фізичні навантаження є дуже важливими для нормального розвитку дитячого організму. Тому для виконання вправ у домашніх умовах багато батьків встановлюють шведську стінку. Такий дитячий тренажер дозволяє регулярно займатися з малюком з раннього віку, розвиваючи його витривалість, силу та спритність.

Користь:

Після появи у квартирі шведської стінки при регулярних заняттях на ній у дитини:

  • Сформується правильна постава
  • Розвинеться спритність
  • Зміцняться м'язи
  • Поліпшиться координація рухів
  • Зміцняться судини
  • Не буде плоскостопості
  • Зміцниться імунітет
  • З'явиться любов до спорту

Наявність шведської стінки будинку особливо виручить у разі відсутності якісного та безпечного дитячого майданчика на подвір'ї. нею можна закріпити різні варіанти додаткового обладнання - канат, лавку, гойдалки, турнік і багато іншого. Такий спортивний комплекс не займає багато місця. .

З якого віку використати спорткомплекс?

Встановлення шведської стінки будинку рекомендується з перших років життя дитини. Найбільш оптимальним часом початку використання такого тренажера фахівці називають 1,5 роки. Тим не менш, поставити спортивний комплекс у квартирі можна і раніше, почавши займатися з малюком, коли йому виповниться 6 місяців.

Діти перебувають у постійному русі. Вони просто люблять стрибати, бігати, лазити. Але що робити, коли на вулиці погана погода та піти гуляти на дитячий майданчик немає можливості? Щоб ваша дитина могла грати в активні ігри в будь-яку пору року, встановіть у його кімнаті невеликий спортивний комплекс.

Так що ж таке – шведська стінка?

Шведська стінка - гімнастичний снаряд, що використовується для тренування в спортзалах, лікування та реабілітації в кабінетах лікувальної фізкультури, а також у домашніх умовах. Є сходами, що складаються як мінімум з двох вертикальних стійок з безліччю перекладин.

На гімнастичну стінку можна навісити безліч додаткових спортивних снарядів: турнік, бруси, похилу лаву; для дітей це можуть бути канат, мотузкові сходи, гойдалки, кільця.

Якщо в дитячій кімнаті, передпокої чи вітальні є вільні 0,5 м2, то найкращий спосіб використати це містечко – облаштувати під шведську стінку. Адже вона приносить стільки користі та радості: прищеплює звичку до спорту, допомагає м'язам та опорно-руховому апарату зміцніти, розвиває спритність, координацію та навіть фантазію. Загалом, шведська стінка для дітей – це щось подібне до дитячого майданчика прямо у вас у квартирі.

Якщо у Вас виникли запитання Ви можете зв'язатися з нами за телефонами вказаними нижче, або замовити зворотній дзвінок, натиснувши кнопку в правому нижньому кутку.
Переглянути шведські стіни Ви можете тут . Бажаємо приємних покупок! З повагою YDAgroup!