Що являє собою транець на човен ПВХ ? Це жорстка платина плоскої форми, за допомогою якої відбувається фіксування двигуна плавальний засіб. Ширина пристрою, як правило, повністю збігається з розмірами човна або трохи вже. Транець повинен мати певну міцність, достатню для утримання ваги двигуна. Важливо також при виборі транца враховувати його технічну сумісність з конкретною моделлю плавального засобу.

Різновиди транця для плавзасобів ПВХ

Сьогодні можна купити , наприклад у нашому магазині, різні різновиди пластин:

  • транець навісний. Застосовується на човнах гребного та моторно-гребного типу. Простий по конструкції (транцева дошка та елементи кріплення) і легкий в установці тип транця. Застосовується для установки двигунів легкого типу вагою до трьох кілограм. Виготовляється з матеріалу, що має такі якісні характеристики: щільність, стійкість до механічних пошкоджень, стійкість до дії води та вологи;
  • комплектуючі для човнів вбудованого (стаціонарного) виду. Даний вид транця є єдиним цілим із задньою частиною корми. Виготовляється з фанери з вологостійкими властивостями, склопластику або легкого металу та встановлюється на плавзасіб у процесі його виготовлення.

Різні види транцю представлені на сторінках віртуального каталогу нашої компанії . Ціна виробів безпосередньо залежить від типу та моделі та на рівень дешевше ніж в офлайн-магазинах. Придбати продукцію можна у місті Дніпро. В інші регіони країни товар відправляється на читання дня-двох після оформлення покупки.

Монтаж транцю на плавзасіб ПВХ

Установка елемента може проводитись декількома способами:

  • за допомогою накладних елементів із тканини ПВХ, які розміщуються на балоні кормової частини. Також застосовується кишеня під низ транця та 2 планки з поглибленнями для шнура;
  • використанням рами-кронштейна. Встановлюється за допомогою спеціальних кріплень до балона у кормовій частині судна.

Перший спосіб встановлення вимагає більше часу, а шуровка не створює належного рівня фіксації.

Другий варіант дозволяє зробити установку та знімання конструктивних елементів у найкоротші терміни, а кріплення забезпечують необхідну міцність фіксації.

Після монтажу транця можна встановлювати двигуни та протестувати на рівній поверхні стійкість конструкції.