Для людей, які не уявляють свого життя без "тихого" полювання, сьогодні на ринку представлена величезна кількість плавальних засобів різних модифікацій, габаритів та конструктивних особливостей. Існують плоскодонні та кільові види човнів. Зупинимося докладніше на останньому варіанті плавзасобу і розберемося докладніше з поняттям "Кіль на човен ПВХ" .

Опис та основні характеристики

Кілем називають спеціальний відсік, що знаходиться посередині плавального засобу надувного типу. Зовні елемент дуже схожий з риб'ячим плавцем.

Пристрій призначається для:

  • запобігання перекиданню плавзасобу;
  • комфортного пересування човна по водній гладі;
  • покращення контакту човна з водою, навіть у найекстремальніших умовах.

На човнах надувного виду розміщення кіля передбачено з носової частини з поступовим звуженням кормового відсіку.

Навіщо потрібен кіль?

Надувний кіль на суднах малих розмірів має низку істотних переваг. До них відносять такі моменти:

  • стійкість. Завдяки кілю можна легко керувати човном, навіть зустрічаючись із хвилями, лавірувати та плавно входити в повороти;
  • високі показники швидкості. Наявність кіля дозволяє плавзасобу розвивати високу швидкість на хвилях, розбиваючи їх, без різких ривків та стрибків;
  • плавний хід;
  • підняття носової частини судна перешкоджає попаданню води на людей;
  • збільшується безпека перебування у човні.

Таким чином можна зробити висновок, що купити кіль бажано для підвищення рівня безпеки та маневреності плавального засобу.

Придбання якісних товарів

Наш магазин пропонує всім охочим аксесуари для надувних човнів. від перевірених виробників та постачальників, які перш за все піклуються про якість товарів та свою репутацію.

Ціна на вироби на рівень дешевша, ніж у спеціалізованих точках офлайн продажу.

Придбати можна товари оптом та в роздріб за готівковим та безготівковим розрахунком.

У місті Дніпро розташований головний офіс компанії, тут можна забрати товар самостійно. Доставка продукції до інших регіонів країни відбувається завдяки злагодженим діям провідних логістичних компаній у найкоротші терміни.

Кваліфіковані менеджери магазину завжди готові прийти на допомогу у виборі оптимального варіанта кіля та інших елементів надувних плавальних засобів.

Звертайтесь! Гарантуємо високі стандарти обслуговування та сервісу, а також якість представлених на сайті компанії товарів.