Сучасні педіатри запевняють, що дитині не потрібен професійний та виснажливий спорт – вона часто шкодить здоров'ю. Але без раціональної фізичної активності, регулярних тренуваннях і різноманітності безпечних вправ про повноцінний фізичний розвиток дитини не може бути й мови.

Шведська стінка для дітей чудовий винахід, який оптимально підходить для дошкільнят, школярів, підлітків. Виробник YDA пропонує батькам подбати про своїх дітей, забезпечивши їм безпечний спортивний простір, що приносить користь здоров'ю як фізичного, так і ментального.

Ефект після тренувань

Безперечно чекати особливих результатів після одноразового тренування не варто. Але якщо дитина регулярно займається, то за допомогою снаряда вдасться досягти таких результатів:

  • зміцнення м'язів, зв'язок та судин;
  • нормалізація роботи серцево-судинної системи;
  • поліпшення рухливості та мобільності суглобів;
  • розвиток координації та орієнтування у просторі;
  • розвиток великої моторики;
  • зняття стресу та емоційної напруги;
  • профілактика ожиріння.

Малорухливий спосіб життя, гаджети, калорійна їжа та відсутність часу на відвідування секцій та груп ЛФК призводить до того, що кількість дітей з ожирінням згідно зі статистикою впевнено зростає. Це вкрай небезпечно для здоров'я, і за допомогою спеціального обладнання батьки можуть привнести тренування у повсякденне своє життя і свою дитину.

Однією з важливих завдань снаряда, розрахованого для дошкільнят та школярів – розвиток великої моторики. Вченим вже відомий її зв'язок з розвитком центральної нервової системи, адже центри, що відповідають за велику і дрібну моторику, також відповідають і за мовлення, розумовий розвиток, логічне мислення. Якщо ще зважити на те, що під час тренування мозок активно насичується киснем - позитивний вплив вправ складно переоцінити.

Спорт для підлітків

У підлітковому віці відбувається різкий стрибок зростання. У цей період особливу увагу варто приділяти спині, суглобам, допомагати м'язам встигати за зростанням опорно-рухової системи. Шведська стінка для підлітка Добре справляється з поставленими завданнями. Навіть просто "повисівши" на перекладині кілька хвилин підліток допомагає своїй спині стати міцнішим і сильнішим. Після базових вправ він відчує зняття м'язового та нервового напруження.

Зовнішність для підлітка – гостра тема. Тренування ж допомагають не тільки створити красиве, рельєфне тіло, а й полюбити себе, прийняти свою зовнішність, навчитися дбати про своє здоров'я.